Mincovňa Kremnica, štátny podnik

Mincovňa Kremnica, štátny podnik

Je nám cťou oznámiť, že naše inovatívne svietidlá SL in line 13 800 poskytujú osvetlenie pre výrobné a skladovacie priestory spoločnosti Mincovňa Kremnica, štátny podnik, ktorá je považovaná za najstaršiu firmu na Slovensku. Na výrobu týchto svietidiel sme použili diódy od renomovanej japonskej firmy Nichia, ktoré zabezpečujú príjemné a stabilné osvetlenie bez blikania, čím prispievajú k vyššiemu komfortu a produktivite zamestnancov.

Naše svietidlá sú navrhnuté s dôrazom na maximálnu efektivitu a spoľahlivosť. Kvalitný predradník od spoločnosti Tridonic zaručuje vysokú efektivitu napájania, čo vedie k optimalizácii spotreby energie a znižovaniu prevádzkových nákladov. S ohľadom na rôzne požiadavky na inštaláciu, svietidlá disponujú dodatočnými clonami, ktoré umožňujú elimináciu oslnenia v prípade montáže na nižších stropoch, zabezpečujúc tak optimálnu viditeľnosť v každom prostredí.

Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť produkty najvyššej kvality, čo dokazuje až 7-ročná záruka na naše svietidlá. Táto záruka je dôkazom nášho neustáleho záväzku poskytovať výnimočné riešenia osvetlenia, ktoré spĺňajú a prekonávajú očakávania našich klientov.

Naše LED osvetlenie svieti v celej Európe. Osvetlíme aj Vašu firmu.Cenová ponuka

Nezáväzná ponuka