Prispievame k tmavej oblohe

Prispievame k tmavej oblohe

Od samého začiatku výroby našich LED svietidiel sme zasadili ekologické zásady hlboko do DNA našich výrobkov. Energetická účinnosť bola pre nás prioritou v čase, keď o nej väčšina ešte len začínala premýšľať, a to aj napriek tomu, že mnohí klienti pôvodne predpokladali, že vyšší príkon znamená viac svetla. Dnes, keď sa energetická účinnosť stala štandardom, vynárame sa nad rámec a kladieme si otázku: Ako môžeme ako výrobcovia prispieť k zachovaniu tmavej oblohy?
Našim kľúčovým príspevkom k boju proti svetelnému smogu je výroba svietidiel s prispôsobiteľným uhlom svietenia. Táto inovácia umožňuje presnejšie smerovanie svetla tam, kde je to potrebné, čím sa znižuje celkový výkon potrebný pre osvetlenie. Ďalej, vďaka funkciám stmievania, poskytujeme možnosť ďalšej úspory energie a znižovania nepotrebného svetelného znečistenia.
Nie je to však všetko. Sme radi, že všetky naše pouličné svietidlá a reflektory sú dostupné v teplejších odtieňoch bieleho svetla, aj vďaka použitiu HPS diód s teplotou chromatickosti 1800K, ktoré majú minimálny podiel modrého svetla. Týmto prístupom prispievame k ochrane nočnej oblohy a minimalizujeme vplyv našich výrobkov na životné prostredie. Naša snaha o inovácie a technické možnosti tak formuje svetlo, ktoré nielenže osvetľuje, ale zároveň chráni našu planétu, podporuje biodiverzitu a prispieva k zachovaniu tmavej oblohy pre budúce generácie.

Naše LED osvetlenie svieti v celej Európe. Osvetlíme aj Vašu firmu.Cenová ponuka

Nezáväzná ponuka